-25% на SPF Dr.Ceuracle Hyal Reyouth Moist Sun

Сонцезахист SPF: все що потрібно знати

В останні роки здається, що все більше людей усвідомлюють важливість захисту своєї шкіри від потенційно шкідливого ультрафіолетового (УФ) проміння, що випромінюється сонцем. За даними Американського онкологічного товариства, сонячне світло є джерелом номер один УФ-випромінювання, яке може призвести до поширених форм раку шкіри, таких як базально-клітинний і плоскоклітинний рак.

Деякі прості способи уникнути впливу УФ-променів включають носіння сонцезахисного одягу, наприклад капелюхи та сонцезахисні окуляри. На додаток до вжиття будь-яких із цих заходів, додавання засобу, що містить SPF, буде вашим найкращим вибором для досягнення захисту від сонця та підтримки здорової шкіри.

Ми всі, ймовірно, чули про термін SPF раніше, але що це насправді означає?


Зміст статті

  1. Що означає SPF?
  2. SPF чи сонцезахисний крем?
  3. Як працює SPF?
  4. Хімічні та фізичні сонцезахисні засоби
  5. Скільки SPF потрібно нонасити?
  6. Чи потрібно використовувати SPF щодня?

Що означає SPF?

Фактор захисту від сонця (SPF) — це наукова міра того, як довго сонцезахисний крем захищатиме вас від ультрафіолетових (UV) променів B.

Чим вище число SPF, тим більший рівень захисту ви отримаєте від цього сонцезахисного крему. Ці числа охоплюють широкий діапазон, що може вказувати на рівень захисту, який ви можете очікувати від сонцезахисного крему. 

Низьким захистом вважається все, що має SPF нижче 15, тоді як середній захист коливається від SPF 15 до 29. SPF від 30 до 49 забезпечує високий захист, а все, що перевищує SPF 50, вважається «дуже високим захистом». SPF50 повинен блокувати 99% ультрафіолетового випромінювання при правильному нанесенні.

SPF чи сонцезахисний крем?

Деякі люди можуть плутати сонцезахисний крем із SPF, використовуючи їх як майже взаємозамінні терміни. І хоча ви дійсно не можете мати одне без іншого, між ними є різниця.

Сонцезахисний крем: відчутний лосьйон або формула, яку ви наносите на шкіру. Сонцезахисний крем використовується для захисту шкіри від шкідливих ультрафіолетових (УФ) променів сонця. 

SPF: ретельно виміряне число, яке надається формулі сонцезахисного крему для опису рівня захисту від ультрафіолетового випромінювання. Сонцезахисний крем — це фактична формула, яку ви використовуєте, тоді як SPF — це кількісно визначений ступінь захисту, який формула забезпечує вашій шкірі (якщо на етикетці сонцезахисного крему вказано SPF 30, це означає, що ваша шкіра горить у 30 разів більше, коли ви носите це сонцезахисна формула).


Бестселлер сонцезахисний крем з пробіотиками Beauty Of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotics SPF50+ PA+++++


SPF широкого спектру: ретельно виміряне число, яке надається формулі сонцезахисного крему для опису рівня захисту від UVB * та* UVA. 

Широкий спектр захищає як від UVB, так і від UVA променів, тоді як SPF, не позначений як широкий спектр, захищає лише від UVB променів. 

UVB викликає печіння шкіри, тоді як UVA викликає фотостаріння, таке як зморшки, втрата колагену, і сприяє утворенню коричневих плям (lentigos) на шкірі.

Як працює SPF?

SPF працює шляхом блокування сонячних променів за допомогою непрозорого покриття на шкірі (фізичні сонцезахисні креми) або викликаючи хімічну реакцію, у результаті якої УФ-промені поглинаються та перетворюються на інший тип енергії (хімічні сонцезахисні креми). Розуміння того, як працює SPF, може допомогти вам визначити різницю між двома різними типами сонцезахисного крему — фізичним і хімічним.


Хімічні та фізичні сонцезахисні засоби

Незважаючи на те, що будь-який сонцезахисний крем кращий, ніж відсутність сонцезахисного крему, існують різновиди цих засобів, які відрізняються як активними компонентами, так і зовнішнім виглядом нанесення. Коротше кажучи, фізичні сонцезахисні засоби блокують промені, а хімічні сонцезахисні засоби поглинають промені.

Фізичні сонцезахисні засоби: Фізичні сонцезахисні засоби містять мінеральні компоненти, такі як діоксид титану та оксид цинку. Ці компоненти блокують і розсіюють ультрафіолетові промені, перш ніж вони проникнуть у шкіру.

Мінеральні сонцезахисні креми відомі тим, що часто залишають білий або сірий відтінок на шкірі, і зазвичай вони трохи менш тонкі, ніж альтернативні, що може зробити нанесення трохи складнішим.

Хімічні сонцезахисні засоби: Хімічні сонцезахисні засоби містять такі компоненти, як авобензон і октисалат, які поглинають УФ-промені, перш ніж вони пошкодять шкіру.

Скільки SPF потрібно нонасити?

Отже, тепер ми знаємо, що SPF може не лише врятувати наше життя, але й зовнішній вигляд нашого кольору обличчя… як ми його використовуємо? SPF вимірюється на основі нанесення двох міліграмів (мг) сонцезахисного крему на кожен квадратний сантиметр (см) поверхні шкіри. Це приблизно еквівалентно шести повним чайним ложкам для покриття тіла середньої дорослої людини. Це набагато більше, ніж застосовує звичайна людина.

Окрім нанесення рекомендованої кількості, важливо, щоб ми обробляли шкіру SPF досить часто, щоб отримати максимальну користь від цього засобу. Сонцезахисний крем слід наносити щоранку та повторно наносити кожні дві години — незалежно від SPF, сонцезахисний крем завжди слід наносити повторно. 

Чи потрібно використовувати SPF щодня?

Коротка відповідь: так⁠—навіть взимку і навіть коли ви будете в приміщенні цілий день. Хоча хмари можуть блокувати сонячне світло, вони не можуть блокувати ультрафіолетові промені, і ви все ще ризикуєте отримати сонячні опіки та пошкодження шкіри в хмарну погоду.

SPF рекомендований не лише для тих, хто вирушає на вулицю. Якщо ви перебуваєте в приміщенні, особливо біля вікна, або керуєте автомобілем удень, ви повинні бути захищені. UVB не може проникати через скло, але UVA може. Це означає, що, перебуваючи в приміщенні, ви все ще ризикуєте отримати шкідливий вплив UVA, який включає прискорення старіння шкіри та утворення небажаної пігментації.

 

Вам може сподобатись

Вітамін А для шкіри обличчя: все що потрібно знати
Давайте перейдемо до суті: вітамін А вважається найулюбленішим основним компонентом у всій дерматології. Збентежені, тому...
Детальніше
Як визначити свій тип шкіри?
Різні типи шкіри, включаючи жирну, суху, нормальну, комбіновану та чутливу, мають різні потреби. Тому першим...
Детальніше

Сайт використовує Cookies файли. Читати політику приватності