Накопичувальна знижка до -13% та знижка на перше замовлення до 9%

V.SUN

Категорія +
Активні компоненти +
Потреби волосся +
За призначенням +
Тип шкіри +
Фільтр
Сортувати
Не в наявності V.SUN SPF 50 Perfume Free 200 мл

V.SUN SPF 50 Perfume Free 200 мл

Сонцезахисний крем для тіла

980  грн

Німецька сонцезахисна косметика V.SUN – купити в Україні

V.SUN поєднує надійний захист від сонця з ідеально скоординованим доглядом за шкірою, легким літнім ароматом і якісними інгредієнтами. Вітамін Е та ектоін підтримують захист від вільних радикалів і таким чином захищають від передчасного старіння шкіри. Дорогоцінні масла ши та алое вера (з контрольованого органічного вирощування) побалують вашу втомлену сонцем шкіру інтенсивним зволоженням. 

У чому особливість продукції V.SUN? Що відрізняє їх від звичайних сонцезахисних засобів?

Продукція V.SUN унікальна за своєю формулою, яка базується на останніх наукових дослідженнях. Вони не містять критичних УФ-фільтрів, які негативно впливають на ріст коралів. Не використовуються такі речовини, як октокрилен, наночастинки та синтетичні полімери. Завдяки збалансованому захисту від UVA та UVB шкіра захищена від сонячних опіків і старіння шкіри. Продукти бренду створюють відчуття особливої ​​приємності на шкірі. Багатьом людям неприємно наносити сонцезахисний крем, після якого залишається біла та/або липка плівка. V.SUN хоче це змінити своїми продуктами, які особливо гладкі на шкірі завдяки поживним оліям і маслу ши. Гарний дизайн також привертає увагу. 

Де виробляється продукція V.SUN?

Вся продукція виробляється виключно в Німеччині. Виробник дбає про те, щоб транспортні маршрути були якомога коротшими, щоб не обтяжувати довкілля без потреби. Упаковка продукції також без винятку виготовлена ​​в Німеччині.

Збалансований захист від UVA-UVB

UVA та UVB – це два різних типи випромінювання. UVB-промені можуть викликати сонячні опіки, коли вони проникають у верхні шари шкіри. Хоча UVA-промені майже не викликають сонячних опіків, вони, наприклад, відповідають за прискорене старіння шкіри. Таким чином, збалансований захист від UVA та UVB означає, що обидва типи випромінювання покриваються, і шкіра захищена як від сонячних опіків, так і від прискореного старіння шкіри.

Крем для тіла та обличчя з фактором захисту від сонця 50 має коефіцієнт захисту від UVA 27. Крем для обличчя з фактором захисту від сонця 50 без ароматизаторів має рівень захисту від UVA 23. Крем для тіла з фактором захисту від сонця 50 без ароматизаторів має коефіцієнт захисту від UVA 20. Крем для тіла та обличчя з фактором захисту від сонця 30 має коефіцієнт захисту від UVA 14. Крем для тіла з фактором захисту від сонця 15 має коефіцієнт захисту від UVA 8.

Чи продукти V.SUN також захищають мене від інфрачервоних променів?

Інфрачервоні промені можуть проникати дуже глибоко в шари шкіри, що може генерувати вільні радикали. Вільні радикали сприяють процесу старіння шкіри. Продукція V.SUN містить натуральну речовину ектоїн, яка є інноваційним засобом захисту клітин і, отже, може ефективно захищати від вільних радикалів, що утворюються в результаті інфрачервоного випромінювання.

Скільки сонцезахисного крему слід застосовувати та як часто?

Виробник рекомендує щедро наносити продукти. Правило таке: чим більше, тим краще. Звичайно, кожен повинен відчувати себе комфортно з нанесеною кількістю. Ось чому для V.SUN було важливо розробити спеціальну текстуру, яка сприятиме приємним відчуттям на шкірі. Це робить зволоження приємним.

Для збереження захисного ефекту слід регулярно і багаторазово наносити крем. Зокрема, слід повторно наносити після спортивних занять, купання та висушування, а також після посиленого потовиділення. Крім того, слід уникати інтенсивного полуденного сонця!

Чи впливає щоденне використання продуктів V.SUN на засвоєння вітаміну D?

Всмоктування вітаміну D зменшується, але не запобігається. У продуктах V.SUN приділили увагу розробці збалансованого захисту, в якому композитна система фільтрів забезпечує таку ж високу абсорбцію вітаміну D, якби ви сиділи в тіні.

Чи підходять засоби V.SUN також для чутливої ​​шкіри та дітей?

Так, продукція V.SUN також підходить для чутливої ​​шкіри, оскільки застосована низькоалергенна формула та використані сучасні світлозахисні фільтри, які мінімально проникають у шкіру. Шкіра ще може дихати. Продукти також не містять силіконів, мінеральних масел або синтетичних полімерів. Однак алергіки або астматики повинні завжди проконсультуватися з фахівцем перед використанням.

Продукти V.SUN також підходять для дітей, але не спеціально для немовлят. Оскільки немовлят і малюків, як правило, не можна піддавати впливу прямих сонячних променів, тому виробник не рекомендує використовувати продукти V.SUN для такого віку дітей, а краще використовувати спеціальні продукти для дітей і малюків.

Де і як купити сонцезахисні засоби від V.SUN в Україні?

Підібрати надійний сонцезахисний для тіла ви можете в нашому магазині Lemon House, де професійні консультанти з радістю допоможуть вам підібрати найбільш підходящі засоби. Також ви можете прийти до нашого офлайн магазину в місті Київ та особисто все протестувати.

Сайт використовує Cookies файли. Читати політику приватності