Laneige

Ціна
Категорія +
Активні компоненти +
Потреби волосся +
За призначенням +
Тип шкіри +
Фільтр
Сортувати
Laneige Lip Sleeping Mask EX Berry 20 гр

Laneige Lip Sleeping Mask EX Berry 20 гр

Нічна зволожуюча маска для губ

5.00/5 (Відгуки : 1)
680  грн
Не в наявності Laneige Lip Sleeping Mask EX Berry 3 гр

Laneige Lip Sleeping Mask EX Berry 3 гр

Нічна зволожуюча маска для губ

150  грн

Корейська косметика Laneige

Назва бренду Laneige у перекладі з французької означає “сніг”. Це стало частиною концепції всієї продукції і вибрано недарма, адже еталоном краси азіаток є чиста, світла шкіра без слідів сонячної засмаги.

Порівняння зі снігом, якнайкраще підходить, щоб описати те, що вкладає торгова марка у свої препарати. А щоб отримати максимально світлий відтінок обличчя, у лабораторіях виробництва вивчалися корисні властивості води з метою надати шкірі ніжного догляду та відбілювання.

Французький мотив читається не тільки в назві, вся продукція, упаковки та флакони виготовлені в лаконічному, строгому стилі, властивому френчовим косметичним торговим маркам. Жодних кричучих кольорів, мультяшних образів, які так люблять використовувати азіати для дизайну. Тільки стримана класика у найкращому вигляді.

Навіть сьогоднішній девіз Ланейдж безпосередньо пов’язаний із французьким, благородним напоєм – шампанським. Звучить він, як “Ігриста краса”. Але головне не те, що корейці вирішили відтворити європейський стиль, а те, що вони роблять якісні засоби на основі власних унікальних формул. Продукти бренду дозволяють відновити водний баланс епідермісу та дарують йому еластичність.