-15%  на засоби для волосся Rated Green, Bjorn Axen, Curly Shyll

JsDerma

Ціна
Категорія +
Активні компоненти +
Потреби волосся +
За призначенням +
Тип шкіри +
Фільтр
Сортувати
JsDerma Acnetrix Control AC Serum 30 мл

JsDerma Acnetrix Control AC Serum 30 мл

Протизапальна сироватка з ніацинамідом та цинком

789  грн
Не в наявності JsDerma Acnetrix D’Light Blending Cream 50 мл

JsDerma Acnetrix D’Light Blending Cream 50 мл

Відновлювальний крем для проблемної шкіри

649  грн
JsDerma Porefine Anti Pore Serum 30 мл

JsDerma Porefine Anti Pore Serum 30 мл

Активна сироватка для звуження пор

789  грн
JsDerma Vitanate VITA-3 Serum 30 мл

JsDerma Vitanate VITA-3 Serum 30 мл

Сироватка для вирівнювання тону з ніацинамідом

789  грн
JsDerma Acnetrix Defense Ampoule 15 мл

JsDerma Acnetrix Defense Ampoule 15 мл

Інтенсивна сироватка для проблемної шкіри

849  грн

Корейська косметика JsDerma (Джі Ес Дерма) – купити в Україні

JsDerma – корейський бренд доглядової косметики, в складі якої унікальні формули, що дозволяють здійснювати професійний догляд у домашніх умовах, комплексно формуючи доглядові засоби в робочі програми.

Історія бренду сягає корінням до витоків унікальних технологій і косметичних рішень. Засновники бренду, віддані ідеалу створення косметики, яка не тільки перетворює, а й доглядає за шкірою, почали свій шлях з поєднання наукових знань і природних дарів.

Місія бренду J’sDerma полягає у правильному підборі засобів для відновлення шкіри з інтуїтивно зрозумілою та ефективною формулою.

JsDerma – лінійки бренду

  • Acnetrix – найпопулярніша лінійка бренду, адже завоювала любов у багатьох власниць проблемної шкіри. При комплексному підході дана лінійка дозволяє вирішити серйозні проблеми з акне, не вдаючись до важкої артилерії, а правильно відбудувавши домашню систему догляду.
  • Vitanate – сироватки з комплексом вітамінів для тьмяної, сірої та млявої шкіри. Вирівнюють тон обличчя, освіжають, укріплюють захисний бар’єр шкіри.
  • Returnage – комплексний догляд за зрілою шкірою. Засоби містять високу концентрацію пептидів для боротьби з віковими змінами.
  • Hydglow – лінійка застосовується для інтенсивного зволоження для всіх типів шкіри. Основа засобів – гіалуронова кислота.
  • Porefine – призначений для жирної та пористої шкіри. Сприяє звуженню пор, зволожує та регулює роботу сальних залоз.

Новий засіб JsDerma вашими руками

Всі засоби бренду JsDerma придатні для змішування один з одним. Додайте в крем сироватки, змішайте ампули між собою – всього одна крапля може посилити дію інших засобів. Комбінуючи два чи більше продуктів, ви створите свій власний, який відповідатиме виключно потребам вашої шкіри та бореться з першопричиною проблеми, а не маскує її.

Цікаві факти про JsDerma

  • Наріжним каменем косметичних формул JsDerma є низькомолекулярна гіалуронова кислота, яка забезпечує глибоке зволоження та живлення шкіри. Цей інгредієнт, визнаний світовими експертами, став для бренду символом якості та ефективності.
  • Усі рослинні екстракти, які використовуються в продуктах JsDerma, ретельно відібрані за їхніми корисними властивостями.

Бестселери бренду JsDerma

Протизапальна сироватка з ніацинамідом та цинком JsDerma Acnetrix Control AC Serum має протизапальну, антимікробну та бактерицидну дію, ефективно усуває запалення. Засіб також чинить себорегулюючу дію, контролює вироблення шкірного жиру і відновлює водний баланс.

Відновлювальний крем для проблемної шкіри JsDerma Acnetrix D’Light Blending Cream регулює роботу сальних залоз, усуває чорні крапки, очищає пори та сприяє їхньому звуженню. Чинить знезаражуючу та антибактеріальну дію.

Інтенсивна сироватка для проблемної шкіри JsDerma Acnetrix Defense Ampoule має яскраво виражену заспокійливу та антисептичну дію, зменшує вираженість акне, допомагає у боротьбі із запаленнями та попереджає появу запалень.

Як купити JsDerma в Україні?

Купити корейську косметику JsDerma в Україні та в Києві можна в магазині Lemon House. Щоб правильно обрати засіб під ваш тип шкіри, напишіть нам, наші консультанти допоможуть вам!

Сайт використовує Cookies файли. Читати політику приватності