Celimax

Ціна
Категорія +
Активні компоненти +
Потреби волосся +
За призначенням +
Тип шкіри +
Фільтр
Сортувати
Celimax Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil 150 мл

Celimax Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil 150 мл

Гідрофільна олія з жожоба

590  грн
Сelimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peelind Pad 60 шт

Сelimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peelind Pad 60 шт

Пілінг-педи з саліциловою кислотою

690  грн

Корейська косметика Celimax

Celimax – молодий південнокорейський бренд, який заявляє, що косметика не повинна творити чудеса, а чітко виконувати свої функції і поставлені завдання.

Бренд розробляє косметику за високими стандартами, задає нові формули та вкладає в косметичні засоби безліч корисних інгредієнтів натурального походження. ⠀⠀

Бренд не перебільшує ефективність своїх товарів, він дає розуміння покупцям, на що справді здатна їхня косметика, при цьому завжди повідомляє всю інформацію про продукт, щоб покупці обрали дійсно придатну косметику для своєї шкіри.

Переваги косметики Celimax

Чесність – не дають нездійсненних обіцянок чарівного перетворення. Косметика бренду щодня робить шкіру здоровішою, гладкішою та сяючою, вирішуючи конкретні проблеми.
Якісний склад та висока ефективність засобів.
Прозорі формули – на упаковці завжди вказано відсоток вмісту активних компонентів.
Розумна ціна – акцент на вмісті та лаконічність та простота упаковки, що безпосередньо відбивається на вартості косметики.
Прагнення до вдосконалення – відкриті до відгуків та побажань клієнтів, для того, щоб не переставати вдосконалювати продукцію.
Контроль якості – продукція бренду проходить подвійний контроль. Команда Celimax тестує та перевіряє її протягом 3 місяців перед запуском лінійки. Продукт потрапляє на полиці лише після успішно проведених випробувань.

Гідрофільна олія з жожоба від чорних цяток Celimax

Гідрофільна олія для демакіяжу освітлює чорні крапки, чудово змивається і не залишає жирної плівки.

Комплекс шести рослинних олій містить олію жожоба, схожу по структурі з шкірним жиром людини, за рахунок чого чудово очищує пори тим самим попереджаючи утворення чорних цяток.