ANUA

Ціна
Категорія +
Активні компоненти +
Потреби волосся +
За призначенням +
Тип шкіри +
Фільтр
Сортувати
Не в наявності ANUA Heartleaf 77% Soothing Toner 250 мл

ANUA Heartleaf 77% Soothing Toner 250 мл

Заспокійливий тонер з екстрактом хауттюйнії

890  грн
ANUA Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 мл

ANUA Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 мл

Гідрофільна олія для глибокого очищення пор

790  грн

Корейська косметика ANUA в Україні

ANUA, що корейською означає «новий початок», — це більше, ніж просто бренд засобів для догляду за шкірою, це бачення нової ери у догляді за шкірою. Заснований з місією переосмислення галузі, ANUA зосереджується на створенні засобів, що покращують здоров’я шкіри, відстоюють стійкість та втілюють етичні принципи.

У чому особливість бренду ANUA?

Натуральні інгредієнти

Одним із ключових аспектів, що відрізняють ANUA, є його відданість використанню натуральних інгредієнтів. ANUA твердо вірить, що природа має ключ до красивої та здорової шкіри. Формули не містять шкідливих хімікатів, парабенів, сульфатів та синтетичних ароматизаторів. ANUA використовує силу рослинних екстрактів, рослинних олій та природних активних речовин для харчування та омолодження шкіри.

Від заспокійливого алое вера до зволожуючої олії ши, ANUA ретельно відбирає кожен інгредієнт, враховуючи його властивість впливати на шкіру.

Незалежно від того, у вас чутлива, жирна чи суха шкіра, асортимент продукції ANUA підходить для різних типів шкіри та проблем.

Засоби ANUA перевірені дерматологами та не тестуються на тваринах, що робить їх придатними для екологічно свідомих споживачів.

Стійкий розвиток: керівний принцип

Стійкий розвиток – це не просто модне слово у ANUA; це в основі всього, що вони роблять. ANUA використовує екологічно чисте пакування, що мінімізує вплив на навколишнє середовище. Крім того, ANUA активно відстоює моральні постачання інгредієнтів, забезпечуючи практику, яка поважає як природу, так і громади.

ANUA Heartleaf 77% Soothing Toner

Бестселер бренду складається з 77% екстракту хауттюйнії серцевої, яка має потужні заспокійливі та протизапальні властивості. Це робить його ідеальним для людей з чутливою шкірою та схильною до висипів.

Тонер глибоко зволожує та пом’якшує шкіру, усуваючи сухість та зневоднення, запобігає втраті вологи та відновлює її баланс після вмивання.

Активно заспокоює шкіру, має інтенсивну протизапальну дію, усуваючи почервоніння, подразнення.